Oferta podręczników

     Stosowanie metod statystycznych w systemach zarządzania jakością jest zalecane przez normę ISO9001:2008, które konkretyzuje Raport Techniczny „ISO/TR10017:2003

- wytyczne dotyczące technik statystycznych odnoszących się do ISO9001” między innymi do sterowania jakością procesów technologicznych oraz w kontroli odbiorczej gotowych partii wyrobów.

     Stosowanie metod statystycznych znacznie ogranicza koszty kontroli jakości w porównaniu z kontrolą 100-procentową, ogranicza frakcje jednostek niezgodnych dzięki prowadzeniu kontroli w trakcie realizacji procesów technologicznych oraz zapewnia właściwy dobór środków produkcji i procesów technologicznych przez stosowanie statystycznej oceny ich zdolności jakościowej.

     Wychodząc naprzeciw potencjalnym możliwościom stosowania metod statystycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych oferujemy Państwu dwa podręczniki:

 

Więcej…
 


Sale do wynajęcia

Please wait while JT SlideShow is loading images...
SaleSaleSaleSale

Strony not.poznan.pl wykorzystują pliki cookie (tzw. ciasteczka). Korzystając z serwisów not.poznan.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej.

Kliknij tutaj, jeśli wyrażasz zgodę na ich używanie