Konkurs na wyróżniającą się pracę dyplomową w obszarze techniki oraz orgranizacji produkcji i usług

Szanowni Państwo

 

Uprzejmie informujemy, że FSNT - NOT Rada w Poznaniu ogłasza kolejną edycję Konkursu na wyróżniającą się pracę dyplomową w obszarze techniki oraz organizacji produkcji i usług dla Absolwentów I i II stopnia studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych uczelni poznańskich: Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetów - Ekonomicznego, Przyrodniczego i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz innych uczelni wyższych.

 

Oczekujemy dużego, podobnie jak w latach poprzednich, zainteresowania konkursem Absolwentów Uczelni szczególnie tych wydziałów i jednostek, które kształcą studentów w ww.obszarach. Zwycięzcy otrzymają nagrody lub wyróżenienia, a Opiekunowie prac dyplomy uznania.

 

Szczegóły organizacyjne znajdzieje Państwo w Regulaminie konkursu

 

 

Wniosek zgłoszeniowy prosimy przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Pozostałe dokumenty wskazane w Regulaminie prosimy dostarczyć na adres:

FSNT - NOT Rada w Poznaniu

ul. H. Wieniawskiego 5/9

61-712 Poznań

 

Z wyrazami szacunku

 

prof. dr hab. inż. Jan Żurek

przewodniczący Komisji ds. Konkursów i Nagród

 

mgr inż. Kazimierz Pawlicki

Prezes FSNT - NOT Rada w Poznaniu

 

Załącznik nr 1 - Regulamin

Załączenik nr 2 - Wniosek zgłoszeniowy   doc

 

Strony not.poznan.pl wykorzystują pliki cookie (tzw. ciasteczka). Korzystając z serwisów not.poznan.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej.

Kliknij tutaj, jeśli wyrażasz zgodę na ich używanie